Indywidualne krawiectwo miarowe znane szerzej pod nazwą Bespoke Tailoring to usługa polegająca indywidualnym obsłudze przez krawca.
Garnitur, marynarka, spodnie, kamizelka lub płaszcz są szyte przez krawca dla konkretnego klienta. Niezwykle istotna jest w tym przypadku interakcja między klientem a krawcem ponieważ na każdym etapie tworzenia klient ma istotny wpływ na końcowy kształt swojego wymarzonego ubioru.

Jak wygląda proces tworzenia garderoby w trybie indywidualnym?

Pierwsze spotkanie jest spotkaniem zapoznawczym, podczas którego staramy się znaleźć właściwe rozwiązanie zaspokajające aktualne potrzeby związane z jego wyglądem a także pierwszy krok do poznania upodobań klienta. Efektem jest konfiguracja ubrania (garnitury męskie, marynarki, spodni, kamizelki lub płaszcze), wybranie odpowiedniej tkaniny, podszewki i dodatków, a także pobranie miar.

Od drugiego spotkania zaczynają się spotkania przymiarkowe, dopracowujące końcowy efekt.

Ostatnie spotkanie kończy się oddaniem klientowi wymarzonego ubrania. To spotkanie rozpoczyna proces „doświadczenia noszenia”, podczas którego klient testuje swój ubiór i sprawdza zachowanie podczas codziennych czynności. Doświadczenie noszenia jest punktem zwrotnym w kontaktach z TIVIANO ponieważ jest realnym odniesieniem do wiedzy przekazanej podczas pierwszego spotkania a także zbiorem doświadczeń, które można wykorzystać podczas tworzenia kolejnego ubrania.